XFP-10G-ZR-80km, XFP, 10GBase-ZR, 1550nm, SMF, 80 km, 3 yıl garanti

XFP-10G-ZR-80km, XFP, 10GBase-ZR, 1550nm, SMF, 80 km, 3 yıl garanti

SKU: w169

Durum : Yeni ürün

₺5 257.35


satın 1 adet sfp olacak Çin sonrası Hava Posta ile ücretsiz gönderim. Buy10pcs tarafından ücretsiz nakliye olacak DHL, FedEx, UPS, EMS veya diğer express.
HKYOUZI-XFP-10G-ZR, XFP, 10GBase-ZR, 1550nm, SMF, 80 km,
ürün Özellikleri:
* 9.95 Gb/s 11.1 Gb/s bit oranları destekler
* Link uzunluğu kadar 80 km
* dubleks LC konnektörü
* sıcak-takılabilir XFP ayak izi
* soğutmasız 1550nm DFB lazer
* güç dağılımı

Etiketler: Ucuz XFP 10G ZR 80km, XFP, 10GBase ZR, 1550nm, SMF, 80 km, 3 yıl garanti, Yüksek Kalite XFP-10G-ZR-80km, XFP, 10GBase-ZR, 1550nm, SMF, 80 km, 3 yıl garanti, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • Marka Adı: HKYOUZI
  • Model Numarası: XFP-10G-ZR-80km

870 Stokta var

İlgili ürünler

CETC AV6471 AV6471A fiber splicer elektrot tutucu AV6471 elektrot kapak

CETC AV6471 AV6471A fiber splicer elektrot tutucu AV6471 elektrot kapak

CETC AV6471 AV6471A fiber splicer elektrot tutucu AV6471 elektrot kapak

₺639.84

PLC1X8 fiber splitter FC/APC PLC Splitter Modülü SM 1.5 M ABS KUTUSU (50; 50)

PLC1X8 fiber splitter FC/APC PLC Splitter Modülü SM 1.5 M ABS KUTUSU (50; 50)

PLC Bölücülerin dallanma birden cihazlar için optik sinyalleri dağıtmak için kullanılır yerleri için işleme. optik ağlarda, bölünmüş bir optik sinyal almak için genellikle gereklidir birçok özdeş sinyalleri içine, veya birleştirmek

₺69.26

Yüksek kalite yeni CATV 2 çıkış AGC FTTH fiber optik düğüm

Yüksek kalite yeni CATV 2 çıkış AGC FTTH fiber optik düğüm

Yüksek kalite yeni CATV 2 çıkış AGC FTTH fiber optik alıcı 1. Ürün Açıklaması XW-17OPT02 stil FTTH optik alıcı için catering ev-tabanlı optik alıcı olduğunu nihai hedefi gelişimi optik FTTH erişim ve için uygun (fiber ev) fiber

₺55.72

1310/1550nm 20 KM FTTH fiber medya dönüştürücü 10/100/1000 ile masaüstü ethernet fiber optik anahtarı 2 fiber portları ve 4 rj45 portları

1310/1550nm 20 KM FTTH fiber medya dönüştürücü 10/100/1000 ile masaüstü ethernet fiber optik anahtarı 2 fiber portları ve 4 rj45 portları

lütfen not: 1. ile Varsayılan ABD standart güç adaptörü; İNGILTERE, AB, BR, AU standartları istek olarak temin edilebilir. 2. SC konnektör, varsayılan olarak FC/SFP yuvası istek olarak. 3. Varsayılan Bir etiket ile tüm fiber bağlantı

₺223.94

Lazer tester aracı metal mini 20 MW Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 20Km Aralığı

Lazer tester aracı metal mini 20 MW Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 20Km Aralığı

eğer sipariş önce tüm detaylar için lütfen bize ulaşın. mini Görsel Hata Bulucu, 1 mw 5Km Aralığı 11 $/pc mini Görsel Hata Bulucu, 10 mw 10Km Aralığı 12.5 $/pc mini Görsel Hata Bulucu, 20 mw 20Km Aralığı 16 $/pc mini

₺853.12